Звернення директора

Шановні відвідувачі сайту!

Я рада вітати Вас на сторінці Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка!
Кожна молода людина, яка стоїть перед вибором свого подальшого життєвого шляху, повинна пам’ятати, що успішна кар’єра починається з якісної освіти, і правильний вибір професії сьогодні – це надійне майбутнє завтра!
Якщо ви молоді, активні, комунікабельні, цілеспрямовані, любите гуманітарні науки, прагнете приносити користь людям, то повинні обрати одну зі спеціальностей у Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі. У нашому навчальному закладі створені максимально сприятливі умови для людей, які бажають отримати якісну освіту та готові до подальшого професійного зростання.
Навчаючись у коледжі, ви оволодієте міцним багажем теоретичних знань і практичних умінь, який допоможе впевнено орієнтуватися в житті і досягати професійних успіхів. Ми прагнемо підготувати висококваліфікованих, освічених фахівців, які вміють творчо мислити, ефективно працювати в постійно мінливих економічних і соціальних умовах.
Саме тому, навчаючись у нас, студентська молодь набуває не тільки професійні знання і навички, а й досвід у самостійному дорослому житті, визначає свою життєву позицію.
Якісна освіта, успішне застосування інноваційних методик, доброзичлива атмосфера, захоплююче студентське життя, один з кращих студентських активів у місті – все це Старобільський гуманітарно-педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка.
Ми разом створимо особливий світ, де на першому місці стоять знання і творчість!
Для здійснення навчальної та дозвільної діяльності в коледжі є бібліотека з читальним залом, комп’ютерні класи, спортивний зал, буфет, медичний кабінет, працюють спортивні секції та творчі студії.
Шановні випускники шкіл! Бажаємо вам успішного завершення шкільного навчання. Сподіваємося, що відвідавши нашу сторінку, ви зробите правильний вибір майбутньої професії. А ми, зі свого боку, зробимо все можливе для вашого особистісного розвитку та професійної освіти.
Ласкаво просимо до Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка!

З повагою,
директор
Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу
ЛНУ імені Тараса Шевченка
Ковпак О.С.